Data Center

Twoje centrum zarządzania danymi

Data Center to kompleksowa usługa, która pozwala wykreować własne środowisko IT bez kosztownych inwestycji w tradycyjne rozwiązania infrastrukturalne. Dając przy tym stały, bezpieczny dostęp do przechowywanych w chmurze danych. Dla użytkownika oznacza to wygodę, mniejsze koszty, bezpieczeństwo i niezawodność.

ASTA-NET jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie dostarczania pełnej palety usług, a nasza oferta cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów.

VPS
VPS (Virtual Private Server) to wirtualny serwer, który zapewnia dużo większe możliwości niż fizyczny serwer zainstalowany w firmie. Jest to pośrednie rozwiązanie pomiędzy hostingiem dedykowanym, a współdzielonym.
Więcej
Kolokacja
Kolokacja to usługa, polegająca na udostępnieniu fizycznej przestrzeni serwerowej w profesjonalnym centrum danych. Pozwala to uzyskać optymalne i stabilne środowisko pracy systemom informatycznym.
Więcej
Cloud
Cloud Computing to kompleksowy pakiet udostępniania i zarządzania infrastrukturą IT zrealizowany w modelu chmury obliczeniowej. Chmura jest bezpieczną, nowoczesną platformą z zaawansowanymi funkcjami do zarządzania danych.
Więcej
Backup
Zgromadzone informacje są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy, dlatego muszą być odpowiednio chronione. Kopia zapasowa to zabezpieczenie plików i aplikacji, baz danych i systemów wewnętrznych. Chroni dane przed atakami hackerskimi i awarią. Większość firm już spotkała się z problemem utraty danych, dlatego warto się przed taką sytuacją zabezpieczyć.
Więcej
DRC
DRC (Disaster Recovery Center) to usługa polegająca na udostępnieniu zapasowego centrum przetwarzania danych dla firm. To zapasowe środowisko, które jest uruchamiane w przypadku awarii podstawowego. Jest ono w stanie w ciągu kilkunastu minut przejąć pracę uszkodzonego systemu.
Więcej
Hosting
Hosting to dzierżawa przestrzeni dyskowej i innych zasobów na specjalnie skonfigurowanym serwerze, stale podłączonym do internetu. Serwery odpowiadają za utrzymanie stron WWW, funkcjonowanie
poczty elektronicznej i zapewnienie ciągłości działań użytkownikom internetu. Własne miejsce w sieci od dłuższego czasu nie jest luksusem, a obowiązkowym elementem prowadzenia działalności.
Więcej

Data Center Asta-Net

 1. Niezależne lokalizacje DC

  Dwie niezależne lokalizacje DC w pełnej redundancji geograficznej z zapewnieniem niezbędnego bezpieczeństwa na poziomie fizycznym

 2. Niezależne łącza do/od

  Kilka niezależnych łącz do/od operatorów telekomunikacyjnych i punktów wymiany ruchu w PL

 3. Pewne zasilanie i chłodzenie

  Redundancja na poziomie zasilania i chłodzenia

 4. Bezpieczna infrastruktura

  Autonomia systemów ppoż z zapewnieniem bezpieczeństwa dla urządzeń

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.