Kolokacja

Elastyczne centra danych

Rozwój każdego biznesu wymusza inwestycje w zasoby IT. Nie jest to proste zadanie, dlatego że trzeba stworzyć od podstaw potrzebną infrastrukturę oraz zapewnić wykwalifikowaną kadrę. Dlatego kolokacja serwerów firmowych jest odpowiednim rozwiązaniem. Kolokacja jest usługą wynajmu powierzchni fizycznej i infrastruktury teletechnicznej w profesjonalnym środowisku Data Center.

W ASTA-NET ułatwiamy Ci prowadzenie biznesu i pomagamy zadbać o bezpieczeństwo firmowych danych.

Kolokacja
Przestrzeń skrojona pod wymiar

Dopasuj przestrzeń pod swoje potrzeby

W ramach usługi kolokacji otrzymujesz określone miejsce w serwerowni dla Twojej platformy sprzętowej wraz z zaopatrzeniem w energię, klimatyzację, system p-poż. i szerokopasmowy dostęp do internetu o wybranej przez Ciebie przepustowości. Centrum kolokacyjne współdzielisz z innymi firmami. Dlatego koszty energii, chłodzenia, łączności, utrzymania i bezpieczeństwa centrum są niższe. Usługi elastycznie dopasowujesz do swoich potrzeb, dowolnie je zwiększając lub zmniejszając. Zaoszczędzone środki możesz inwestować w rozwój swojego biznesu.

Ochrona 24h

Pełna ochrona danych

Nasze centrum kolokacyjne spełnia wszystkie standardy niezbędne do przechowywania danych osobowych dowolnego typu. Od poufnych informacji klientów instytucjonalnych po tajne dane jednostek samorządu terytorialnego. Zapewniamy ochronę przed awariami zasilania poprzez redundancję systemów. W centrach kolokacyjnych stosujemy bardziej rygorystyczne środki bezpieczeństwa danych, takie jak monitoring CCTV, kontrolę dostępu oraz systemy wykrywania i tłumienia pożarów. Dzięki temu dane zawsze są w pełni bezpieczne.

Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Udzielam zgody na przetwarzanie przez ASTA-NET S.A. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej poprzez jednorazowy kontakt w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług ASTA-NET S.A. lub przedstawienia zamówionej informacji handlowej. Polityka Prywatności