Telefonia centralna

E-centrala
dla firm

Wirtualna centrala jest praktycznym narzędziem, tworzącym spójną sieć telefoniczną w obrębie całej firmy. Zapewnia wykonywanie połączeń z dowolnego miejsca podłączonego do sieci internetowej. Umożliwia rozbudowanie infrastruktury komunikacyjnej w firmie i zdecydowanie poprawia efektywność działania w obrębie komunikacji.

Telefonia centralna
Jakość i efektywność

Telefonia w procesie sprzedaży

Dzięki naszej usłudze zyskasz kontrolę na ruchem telefonicznych w swojej firmie i sporo zyskasz rezygnując z kosztów wdrożenia tradycyjnej centrali telefonicznej. Dodatkowo pomożemy Twojej firmie przenieść numerację od innego operatora i docelowo wdrożyć usługę w organizacji wspierając w tym Twoją kadrę.

Pokoje konferencyjne - dzięki E-Centrali od ASTA-NET zyskasz dostęp możliwości tworzenia pokojów konferencyjnych, które w sposób istotny wpłyną na swobodę prowadzonych spraw i projektów w organizacji.

IVR - W ramach funkcjonalności IVR możliwe stanie się nie tylko nagranie zapowiedzi głosowej (komunikat IVR) ale też inne zaawansowane opcje takie jak: menu z dodatkowymi zapowiedziami, dodatkowe przekierowania lub inne funkcje, które swobodnie można konfigurować przez wygodny panel graficzny.

Przekierowania warunkowe - nigdy nie przegap żadnego połączenia od Twojego partnera lub klienta, użyj przekierowań, które spowodują, że nawet będąc poza biurem odbierzesz ważny telefon.

Kolejkowanie rozmów - jeśli prowadzisz działalność, w której kontakt klienta z Tobą jest ważny postaw na E-Centralę, rozwiązanie swobodnie obsłuży ten ruch i rozdzieli połączenia pomiędzy Twoich pracowników.

Nagrywanie rozmów – nagrywaj połączenia w swojej firmie o swobodnie odsłuchuj je w dedykowanym panelu

Mass-dial – zarządzanie i monitorowanie zaawansowanymi wychodzącymi kampaniami głosowymi.

Fax2mail i Fax2Web – przyjmowanie faksów i ich odbiór poprzez e-mail lub stronę www.

System telefoni w Twojej firmie

Profesjonalny, telefoniczny system

Wszystkie Twoje numery funkcjonujące w ramach centrali, będą mogły łączyć się ze sobą bezpłatnie, nawet między innymi lokalizacjami lub pracownikami zdalnymi. Zapewnij swojej firmie stałą, wygodną komunikację. Znajdziesz u nas kompleksową usługę głosową. Korzystaj z zapowiedzi, przekierowania rozmów na przykład na telefon komórkowy, kolejkowania, poczty głosowej. Z ASTA-NET wdrożysz w swojej firmie rozwiązania telekomunikacyjne na miarę potrzeb Twojej firmy.

Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Przenieś firmę do ASTA-NET

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.
Lub zadzwoń na infolinię 67 350 90 00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.