Telefon firmowy

Telefonia
dla firm

Komunikacja to podstawa. Każda firma potrzebuje numeru telefonu, pod który klienci i kontrahenci będą mogli zadzwonić. Dlatego znajdziesz u nas konkurencyjną ofertę na rozmowy krajowe i międzynarodowe. Zapewniamy kompleksową obsługę dopasowaną do potrzeb firm czy instytucji.

Stacjonarny
Wybierz telefon stacjonarny w technologii VoIP, która idealnie sprawdza się w biurach i centrach obsługi telefonicznej. VoIP to wysoka jakość połączeń, wygoda użytkowania oraz możliwość integracji z firmowymi systemami CRM.
Więcej
E-centrala
E-Centrala wniesie Twój biznes na wyższy poziom. Zapewni jednolitą obsługę klienta w całej firmie. Prowadź dokładny monitoring utraconych połączeń, zbadaj ruch przychodzący i zoptymalizuj ścieżkę dzwoniących klientów. To wszystko ułatwi Ci i pomoże świadczyć lepsze usługi dla swoich klientów.
Więcej
Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.