Hotele

Telewizja dla Twoich gości

Telewizja w hotelu to standard, który świadczy o jakości oferowanych usług. Wybierz nowoczesną telewizję ASTA-NET dla Twojego hotelu. Oferta programowa biznesowej telewizji hotelowej ASTA-NET spełni oczekiwania wszystkich gości, w tym również zagranicznych. Wybierz w pełni legalną telewizję z pakietami do wyboru.

Hotele
Multimedialna rozrywka

Telewizja w pokoju hotelowym

W nowoczesnym hotelu wysokiej jakości telewizja z bogatą ofertą kanałów świadczy o profesjonalnym podejściu do potrzeb klienta. Zadbaj o chwilę relaksu dla swoich klientów, zapewnij im dostęp do ulubionych kanałów, filmów i muzyki. Telewizja dla hotelu od ASTA-NET to ciekawe pakiety przystosowane do zróżnicowanych potrzeb - aż 50 kanałów dla gości i klientów oraz pakiet kanałów prywatnych. Telewizja od ASTA-NET to również możliwość wyboru dodatkowych pakietów tematycznych takich jak Lifestyle, Canal+ Prestige, Pakiet nocny, czy TV Republika.

Promocja i reklama

Kanał dedykowany

Wzmocnij swoją ofertę o przekazy reklamowe, które goście hotelowi chętnie oglądają, dodatkowo wzbogacając go o treści własne dotyczące hotelu, jego historii i oferty. Stwórz własny kanał promocyjny i informuj klientów o najnowszych promocjach i uatrakcyjnij pobyt w hotelu.

Wybierz TV do swojego hotelu

Wybierz pakiet dopasowany dla Twojej firmy

Hotel Start
Do 69 kanałów TV (42 HD)  
19.9 zł netto/mies
za 1 pokój
Zobacz listę kanałów

Do 69 kanałów TV
- w tym 42 HD

*Cena uwzględnia rabat za udzielenie zgody na wystawienie i przesyłanie faktur drogą elektroniczną – 4,06 zł netto. Z rabatu można zrezygnować w dowolnym momencie trwania umowy. Rezygnacja powoduje zwiększenie ceny abonamentu od następnego okresu rozliczeniowego po cofnięciu zgody.

Hotel Optymalny
Do 81 kanałów TV (63 HD) 5 kanałów 4K
29.9 zł netto/mies
za 1 pokój
Zobacz listę kanałów

Do 81 kanałów TV
- w tym 63 HD i 5 kanałów 4K

*Cena uwzględnia rabat za udzielenie zgody na wystawienie i przesyłanie faktur drogą elektroniczną – 4,06 zł netto. Z rabatu można zrezygnować w dowolnym momencie trwania umowy. Rezygnacja powoduje zwiększenie ceny abonamentu od następnego okresu rozliczeniowego po cofnięciu zgody.

Opcje dodatkowe
Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.