Backup

Dane firmowe
pod ochroną

Backup to skuteczna metoda ochrony przed zniszczeniem i utratą ważnych danych. Jeśli zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie danych, skorzystaj z usługi Backup, daje to możliwość zabezpieczenia ważnych danych firmy w niezależnym i bezpiecznym miejscu, do których jest zawsze dostęp. Dlatego właśnie warto zadbać o jego jakość. Korzystając z usługi Backup w ASTA-NET, masz pewność, że Twoje dane nie ucierpią podczas kradzieży, ataków cyberprzestępców i innych losowych zdarzeń.

Backup
Najnowsza technologia

Nowoczesny system backupu

Zadbamy o to, by Twoje dane były bezpieczne i w pełni dostępne, a Twój biznes mógł się skupiać na rozwoju. Korzystając z usługi Backupu w ASTA-NET, zmniejszasz wydatki na własną infrastrukturę IT i oszczędzasz miejsce na dyskach komputerów.

Przekonaj się, jakie to proste!

Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.