Internet ASTA-NET

Internet dla firm

Z ASTA-NET zyskasz bezpieczny dostęp do szerokopasmowego internetu, zastosowanie najwyższych standardów oraz wysoką prędkość pobierania i wysyłania danych. Sprawdź możliwość podłączenia i przekonaj się, że najlepsze rozwiązania są na wyciągnięcie ręki.

Optimum Fiber
Światłowód ASTA-NET to stabilny i bezpieczny dostęp do internetu. Wybierz nieograniczone możliwości rozwoju i najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Więcej
Usługi transmisji danych dla firm
Usługi Transmisji danych realizowane są na bazie łączy w różnych technologiach które zestawiamy klientom. Na bazie tych usług można zbudować w firmie stabilną, bezpieczną transmisję między centralą i oddziałami Firmy.
Więcej
Internet
Symetryczny
Twoja działalność jest bardziej wymagająca? Internet symetryczny to produkt właśnie dla Ciebie. Usługa zapewnia komfort pracy zarówno w zakresie pobierania jak i wysyłania danych.
Więcej
Internet Radiowy
Internet radiowy sprawdza się doskonale w miejscach, w których brakuje infrastruktury kablowej – światłowodowej lub też może stanowić łącze zapasowe dla dostępu światłowodowego. Dedykowane kanały transmisji zapewniają stabilność, a Twojej firmie profesjonalne rozwiązanie.
Więcej
Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.