Public

Instytucje Publiczne

Podmiotom sektora publicznego oferujemy nowoczesny internet światłowodowy oraz inne usługi, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu. Dla samorządów, urzędów, szkół, uczelni i ośrodków zdrowia, teatrów i innych placówek kultury przygotowaliśmy ofertę, która będzie korzystna i dopasowana do konkretnych potrzeb. Umożliwia to optymalizację działania instytucji, poprawia obsługę klientów, zwiększa bezpieczeństwo danych oraz zapewnia efektywną komunikację pomiędzy oddziałami.

Public
Projekt OSE

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

Ponieważ zależy nam na rozwoju społeczeństwa informacyjnego, dokładamy swoją cegiełkę, umożliwiając połączenie z superszybkim internetem szkołom w regionie.

OSE to program dający szkołom dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu. W ramach programu w ciągu trzech lat ASTA -NET planuje podłączyć do sieci światłowodowej ponad 200 szkół znajdujących w województwie wielkopolskim i zachodniopomorskim umożliwiając tym samym transmisję danych o prędkości co najmniej 100 Mb/s. Inwestycja ta będzie finansowana ze środków własnych ASTA-NET jako wkład operatora w rozwój społeczeństwa informacyjnego.

Wspólna korzyść

Światłowód Asta-Net dla szkół

Połączenie wszystkich placówek oświatowych w Ogólnopolską Sieć Edukacyjną (OSE) umożliwi uruchomienie nowych form kształcenia i pozwoli na wyrównanie szans edukacyjnych uczniów w całej Polsce, w szczególności tych z mniejszych miejscowości i wsi.

Działania inwestycyjne w obszarze cyfryzacji edukacji oraz rozbudowy infrastruktury światłowodowej to jeden z priorytetów ASTA-NET na najbliższe lata, który sukcesywnie wdrażamy.

Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.