TV Biznes

Telewizja dla biznesu

Telewizja dla biznesu ASTA-NET sprawdzi się w branży HORECA, hotelarstwie, gastronomii, usługach fitness, dla operatorów dostarczających sygnał telewizyjny do biur oraz jednostek publicznych. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy udostępniają telewizję szerszej grupie odbiorców. Korzystając z naszych usług zyskujesz dostęp do bogatej oferty programowej oraz kompleksową obsługę dedykowanych ekspertów.

Zamów usługę telewizji dla biznesu w ASTA-NET, korzystaj z najwyższych standardów i zapewnij swoim klientom dostęp do najciekawszych treści.

Publiczne odtwarzanie
Rozwiń swój biznes z telewizją ASTA-NET. Zaoferuj swoim klientom sportowe emocje, dostęp do kanałów informacyjnych, muzycznych i lifestylowych. Będziesz legalnie emitować najnowsze wydarzenia sportowe, muzykę i kanały rozrywkowe, w swoim pubie lub lokalu gastronomicznym.
Więcej
Telewizja dla firm
W ASTA-NET wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zamawiając do swojego biura usługę telewizji cyfrowej ASTA-NET, masz pewność, że będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami sportowymi, publicystyką i wiadomościami ze świata biznesu. Wybierz ulubione programy z naszej bogatej oferty programowej. Ciesz się rozrywką skrojoną na miarę Twoich potrzeb.
Więcej
Telewizja dla hoteli
Prowadzisz hotel, pensjonat, apartamentowiec? Wybierz bogatą ofertę telewizji hotelowej. Zapytaj o indywidualne rozwiązania techniczne oraz udostępnienie programów radiowych, lokalnego kanału hotelowego, EPG i sygnału z sali konferencyjnej.
Więcej
Nowa platforma MeeVu dla operatorów
Jeśli jesteś operatorem telekomunikacyjnym, sprawdź nasze rozwiązania telewizji dla Twoich klientów. MeeVu to nowoczesna platforma technologiczna, która zapewnia innowacyjne usługi telewizji cyfrowej. Twoi klienci będą mogli oglądać kanały telewizyjne nie tylko na ekranie telewizora, ale komputera, tabletu i telefonu. Dzięki MeeVu zobaczą ulubione kanały korzystając z połączenia internetowego, a technologia adaptive streaming dopasowuje jakość emitowanego sygnału do możliwości łącza internetowego, które Ty im dostarczasz. Zapewnij swoim klientom nowy wymiar telewizji.
Więcej
Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.