DRC

Gotowi na każdą okoliczność

DRC (Disaster Recovery Center) to usługa polegająca na udostępnieniu zapasowego centrum przetwarzania danych firmy. To gwarancja bezpieczeństwa dla wymagających. DRC jest zapasową kopią danych oddaloną geograficznie od infrastruktury danej firmy. Komunikuje się z Data Center poprzez niezależne łącza operatorskie. Dzięki temu rozwiązaniu w ciągu kilku minut od wystąpienia awarii, przywracamy działanie kluczowych usług w biznesie. Rozwiązanie DRC jest szczególnie doceniane przez firmy, których działalność opiera się na wymianie danych.

DRC
Ciągłość działania

DRC i śpisz spokojnie

Usługa DRC jest gwarancją ciągłości działania w obrębie infrastruktury IT. Jest szczególnie doceniana w przypadku wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń dzięki przystosowaniu do szybkiego przejęcia funkcji systemów operacyjnych.

Zalety Disaster Recovery Center:
  • Błyskawiczne podniesienie systemu operacyjnego
  • Elastyczne dopasowanie parametrów i prostota usługi
  • Oszczędność – brak inwestycji we własny ośrodek zapasowy
  • Georeplikacja kopii bezpieczeństwa - minimalizacja ryzyka utraty lub zniszczenia danych.
Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.