MeeVu

Nowoczesna telewizja IPTV

MeeVu to platforma technologiczna zapewniająca nowoczesne usługi telewizji cyfrowej. Usługa umożliwia oglądanie kanałów w sieci operatora na ekranie telewizora, komputera, telefonu czy tabletu. Szerokie możliwości platformy pozwalają na takie dodatkowe usługi jak: nPVR, Timeshift, Restart TV, Catch-up TV.

MeeVu
Jak działa IPTV?

MeeVu - telewizja przyszłości

Zmień postrzeganie telewizji przez klientów, teraz czas na MeeVu!

Co to oznacza dla klienta? Z MeeVu mogą oglądać co chcą i kiedy tylko chcą. Mogą przewijać i nagrywać audycje, najciekawsze sportowe akcje, ulubione sceny, czy niesamowite ujęcia. Funkcja Catch Up TV pozwala odtwarzać audycje nawet do 7 dni wstecz, a Restart TV oglądać program od samego początku. MeeVu to odkrywanie świata w doskonałej jakości obrazu 4K.

Poznaj MeeVu i możliwości nowoczesnej telewizji na meevu.pl

Przejdź na MeeVu
Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.