Cloud

Przestrzeń wysokich lotów

Cloud Computing, czyli chmura obliczeniowa to kompleksowy pakiet udostępniania i zarządzania infrastrukturą IT. Technologia chmury obliczeniowej wykorzystuje innowacyjne podejście do kwestii organizacji zaplecza informatycznego w firmie. Pozwala na gromadzenie danych i ich przetwarzanie w chmurze obliczeniowej. Do chmury można przenieść wszystkie elementy firmowej infrastruktury informatycznej, które do tej pory wymagały fizycznej przestrzeni.

Cloud
Oszczędzaj, dzięki chmurze

W chmurze możesz więcej

Dzięki usłudze Cloud oszczędzasz miejsce, czas i pieniądze. Ponieważ nie musisz inwestować we własną serwerownię z nieprzerwanym dostępem do prądu i zatrudniać wykwalifikowanych pracowników, do jej obsługi. Dodatkowo udostępniona przez nas moc obliczeniowa i przestrzeń do składowania danych w modelu IaaS jest gwarancją dostępności umowy SLA, a dzięki na bieżąco modernizowanej infrastrukturze, tak by spełniała odpowiednie normy bezpieczeństwa, masz pewność, że dane firmy są odpowiednio chronione.

Podsumowanie
zł netto/mies

Suma opłat

Kontakt
Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paweł Adamczyk
Kierownik działu B2B
508 018 838 p.adamczyk@asta-net.pl
Tomasz Mądry
Key Account Manager
795 419 548 t.madry@asta-net.pl
Arkadiusz Romanowski
Junior Account Manager
795 420 373 a.romanowski@asta-net.pl
Mateusz Pahulak
Junior Account Manager
Obszar Zachodniopomorski
728 983 807 m.pahulak@asta-net.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu, w tym poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w celach realizacji zgłoszenia, Umowy Abonenckiej oraz marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym również na otrzymywanie od Dostawcy Usług informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10. Przyjmuję równocześnie do wiadomości, że dane będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych w innych celach. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania zgłoszenia.